Jak oczarować mężczyznę

Jak oczarować faceta, mężczyznę ?

Jak oczarować faceta od pierwszego wejrzenia?

Nie tylko mężczyźni chcą wiedzieć, jak skutecznie flirtować z kobietami. Również kobiety często zastanawiają się, w jaki sposób przyciągnąć uwagę płci przeciwnej, aby w ten sposób nawiązać kontakt i poznać bliżej kogoś, kto wpadł im w oko. Jak zatem oczarować go od pierwszego wejrzenia?

Stosuj zachęcającą mowę ciała

Przede wszystkim pamiętaj o tym, żeby poznać swoją mowę ciała i wykorzystać ją do swoich celów. Podstawa to pewność siebie, ponieważ bez niej wyuczone triki nie będą tak przekonywujące. Pamiętaj przede wszystkim o uśmiechu, kontakcie wzorkowym oraz otwartej postawie ciała wyrażającej twoją gotowość na rozwój sytuacji.

Staraj się przez cały czas mieć pogodną minę – gdy będzie ona chmurna, wtedy będziesz automatycznie odpychać innych od siebie. Gdy będziesz uśmiechnięta, wtedy wyrazisz swoje przyjazne usposobienie. Pamiętaj o tym, by nawiązywać częsty kontakt wzrokowy z mężczyznami, którzy ci się podobają. Możesz jednocześnie bawić się swoimi włosami, dotykać szyi czy wyeksponować nadgarstki, co jest sygnałem, że jesteś gotowa na kontakt.

Wypróbuj feromony

Na pewno każdy z nas słyszał o feromonach, związkach, które mają za zadanie poprawiać nasze relacje z otoczeniem poprzez zwiększenie atrakcyjności i rozpalenie pożądania. Z pewnością wiesz, że zapach jest jednym z ważnych czynników przy zdobywaniu facetów, dlatego warto pomyśleć o skorzystaniu z feromonów, aby przekonać się na własnej skórze, czy rzeczywiście są skuteczne.

W sprzedaży znajduje się szeroka gama feromonów – mogą one same w sobie stanowić perfumy, ale mogą być też dodawane do tych ulubionych, by sprawić, że będą jeszcze bardziej zachwycające. Feromony możesz zakupić w wielu sklepach internetowych – wybieraj tylko te rekomendowane, które mają pozytywne opinie.

Po zastosowaniu feromonów nie tylko zaczniesz przyciągać uwagę mężczyzn, ale również poprawisz swoją pewność siebie. One staną się również bodźcem do nawiązania kontaktu, dlatego z nimi możesz bawić się jeszcze lepiej!

Zachwycaj swoim widokiem

Oczywiście, nie zapominaj o atrakcyjnej kreacji, która będzie dyskretnie podkreślała twoje kobiece wdzięki, ale jednocześnie nie będzie eksponowała ich zbyt mocno – wtedy będziesz stanowiła tajemnicę do odkrycia. Staranny, ale nie za mocny makijaż oraz ładnie ułożone włosy będą dopełnieniem. Możesz też założyć obuwie na wysokim obcasie, ale zdecyduj się na nie wtedy, gdy potrafisz w nich chodzić i zmysłowo kołysać biodrami, ponieważ w przeciwnym przypadku osiągniesz całkowicie odwrotny efekt. Tak przygotowana możesz wyruszyć na podbój!

feromonyFeromony dla kobiety i mężczyzny