gra wstępna dla niej

Gra wstępna jak zacząć ?

Gra wstępna – dlaczego jest tak ważna?

Głównym celem gry wstępnej, która następuje przed rozpoczęciem samego stosunku seksualnego, jest zwiększenie podniecenia seksualnego. W tym kontekście często pojawiają się jednak spięcia pomiędzy partnerami, którzy nie rozumieją całkowicie swoich intymnych potrzeb. Ponadto gra wstępna, która cały czas ma taki sam przebieg, również po pewnym czasie zaczyna nudzić i nie wywołuje już takiego podniecenia. Jeżeli chcesz cieszyć się z satysfakcjonującego seksu, nie możesz wobec tego zapominać o grze wstępnej!

Dopasowanie i zrozumienie partnerów

Najlepiej, aby partnerzy mieli podobne potrzeby pod względem gry wstępnej – wówczas nie powstają na tym tle żadne konflikty. Jednak sytuacja, w której ma się odmienne preferencje i temperamenty, wcale nie musi oznaczać braku spełnienia. Najważniejsze jest komunikowanie swoich potrzeb, a także branie ich pod uwagę podczas zabaw. Dlatego bardzo ważne jest abyście mówili o swoich na wzajem nikt nie jest wróżką i się nie domyśla a raczej jest bardzo trudno zgadywać. Rozmowa często otwiera i pomaga w spełnienieniu swoich erotycznych pragnień.

Właściwe przygotowanie do gry wstępnej

gra wstępna dla niego

gra wstępna dla niej

Szczególnie dla kobiet ważne jest odpowiednie przygotowanie psycho-fizyczne przed rozpoczęciem stosunku seksualnego. Ma ono na celu rozluźnienie się, oswojenie z sytuacją, by potem czerpać z niej więcej rozkoszy, ale również dotyczy przygotowania swojego ciała, dlatego mężczyzna powinien pamiętać o tym, że zbytni pośpiech nie jest wskazany, ponieważ może dać on całkowicie odwrotny rezultat. Dla kobiet przygotowanie stanowi szczególnego rodzaju wstęp do aktu seksualnego, natomiast sam akt jest jego dopełnieniem. Niemniej jednak są też i takie kobiety, dla których gra wstępna nie jest warunkiem udanego zbliżenia – dużo zależy w tym przypadku od temperamentu.

Naturalnie, są również mężczyźni, dla których gra wstępna jest kluczowa i wprowadza w odpowiedni nastrój, niemniej większość z nich nie może już doczekać się samego seksu. Gdy jednak zależy ci na tym, aby ona również była usatysfakcjonowana, ważne jest znalezienie kompromisu pomiędzy swoimi potrzebami a potrzebami drugiej osoby – tylko wtedy każdy będzie całkowicie zadowolony.

Jak urozmaicić grę wstępną?

Pomysłów na urozmaicenie gry wstępnej jest mnóstwo. Oto niektóre z nich:
zaproponuj seks w nowym miejscu, na przykład na kuchennym stole czy w samochodzie
skorzystaj z seksownych przebieranek i wciel się w rolę, na przykład pielęgniarki czy uczennicy
skorzystaj z gadżetów erotycznych, na przykład wibratorów, masażerów, dildo, wibrujących jajek
przygotuj gorącą i aromatyczną kąpiel, która rozluźni was i wprowadzi w odpowiedni nastrój
wykonaj seksowny striptiz dla swojego partnera
zastosuj bitą śmietanę, miód i owoce na swoje ciało
przygotuj pobudzający masaż w świetle świec. Tak naprawdę sposobów jest wiele ale warunkiem podstawowym jest zacząc taką aktywność.

feromony

Feromony na prezent

piszcie i komentujcie czy podobał wam się ten artykuł 🙂